İş Ortaklarımız

45 kW' tan 1900 MW' a kadar geniş bir aralıktaki Siemens buhar türbinleri, farklı uygulamalarda ihtiyaçlara uygun ve esnek çözümler sunmaktadır. Buhar türbin teknolojisinde 100 yılın üzerindeki deneyimi ve sürekli gelişimiyle ilerlemenin öncüsü olan Siemens ile Atık Isı Geri Kazanımı Sistemleri Projesinde CALBIYIK GRUP olarak ortak projeler geliştirmekteyiz. 
  PT Limited Yeni Zelanda ve Avustralya’da yüksek teknoloji ile donatılmış fabrikalarında Hassas Dönüştürücüler olarak bilinen Loadcell konusunda 30 yılı aşkın bir süredir tartı endüstrisine hizmet etmektedir. CALBIYIK GRUP olarak 15 yıldır mümessilliğini yaptığımız loadcell ve tartım ekipmanlarını güvenle müşterilerin hizmetine sunmaktayız.
  AITESA'nın atık ısı geri kazanımı, yakma sistemerii ısı dağıtıcıları ve benzer proseslerdeki 29 yılı aşkın süredir tecrübesi bulunmaktadır; tecrübeleriyle CALBIYIK GRUP'un projelerinde yer alarak ilgili konularda mühendislik tücrübelerini paylaşmaktadır. CALBIYIK GRUP, atık ısı geri kazanım projesi içn AITESA ile işbirliği anlaşması imzalamıştır.
  Exergy, Organic Rankine Cycle (ORC) turbo jeneratörlerinin dizaynı ve üretimine yönelik bir Gruppo Industriale Maccaferri grup şirketidir. EXERGY, 2009 yılında yenilikçi ve öncü Radyal Dış Çıkışlı Türbini piyasaya sürmüş ve ORC endüstrisini sonsuza kadar değiştirmiştir. Bugün temel teknolojileri ve 15 yıllık elektrik santrali tasarım deneyimleriyle biyokütle, güneş, jeotermal enerji ve atık ısı geri kazanımı da dahil olmak üzere yenilenebilir enerji kaynaklarından enerji üretimi için Organik Rankin Çevrim (ORC) sistemlerinin tasarımcılarına, mühendislerine ve üreticilerine liderlik etmektedir. EXERGY'nin ORC sistemleri geleneksel Rankin çevrim sistemleriyle karşılaştırıldığında daha yüksek verimlilik ve esneklik ortaya koymakta ve EXERGY’nin yıldan yıla kaydettiği büyümeye katkıda bulunmaktadır.
Test

Form Gönderimi

Tamam

Bati Sitesi Mah. 2308. Cad.No:70 Gersan Sitesi 06730 Yenimahalle/ANKARA/TURKIYE

Telefon:+90 312 640 15 15 | Fax: +90 312 640 15 25 | info@calbiyik.com