SC Endüstri A.Ş.

1996 Yılında faaliyetlerine başlayan SC Endüstri A.Ş., 2008 yılından itibaren Başkent OSB Bölgesinde 12000 m² alan üzerine inşa ettiği, yeni teknolojik ekipmanlarla donatılı fabrikasında üretim faaliyetlerine devam etmektedir. 


SC Endüstri A.Ş.’nin faaliyetlerinin odak noktası Çimento sektörü olmakla birlikte, Enerji, Cam, Maden ve Gıda sektörlerinin ihtiyacı olan her türlü makine ve ekipmanı, mekanik, elektrik ve otomasyon sistemleri dahil olmak üzere tasarım, mühendislik, danışmanlık ve projelendirme ile komple anahtar teslimi projeleri bir bütün olarak hayata geçirmektedir. SC Endüstri A.Ş.’nin faaliyet alanları;

- Mühendislik & Taahhüt
- Enerji Projeleri
- Elektrik & Otomasyon

- Teknolojik İmalat

- Makine İmalatı
- Servis & Bakım

Faaliyet alanlarını genişleterek yoluna devam eden SC Endüstri A.Ş. enerji sektöründe ilklere imza atmaktadır. Türkiye’de WHR (Atık Gazlardan Elektrik Enerjisi Üretim Sistemleri) Sistemini ilk olarak hayata geçiren SC Endüstri A.Ş. Akçansa, Batıçim, Batısöke ve Nuh Çimento olmak üzere toplamda dört çimento fabrikasına başarı ile kurulum sağlamıştır.


Hedefi, yükselen grafiğini daha da yukarılara taşımak olan SC Endüstri A.Ş. güçlü mühendislik ekibi ve deneyimli kadrosu ile endüstriyel tesislerde özel proses dizaynları ve mühendislik çalışmaları yapmaktadır. SC Endüstri A.Ş. kurulduğu yıldan bu tarafa yeniden yapılanma ve kalite sistemini kısa bir sürede tamamlamış, Uluslar arası Proje Yönetim Derneği ve Yönetim Standartlarının kabul ettiği, Uluslar arası ISQ ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Uygunluk Belgesine ve TUV Avusturya tarafından 3834-2 Kaynak sertifikasına sahip olmuştur.


Ulusal ve uluslararası platformda saygın bir konuma sahip olan SC Endüstri A.Ş. çalışanlarından aldığı güçle yolunda yürümeye, topluma olan sosyal ve çevresel sorumluluklarını ön planda tutarak katma değer yaratmaya gururla devam etmektedir. Sahip olduğu tüm kaynakları müşterilerinin ihtiyaçları ve memnuniyetleri doğrultusunda kullanarak, toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet etmektedir. İleri teknolojiyi, çözüm odaklı kullanarak, kaliteli üretime dönüştüren SC Endüstri A.Ş. projelendirme ve detay mühendislik hizmetlerini de aynı potada eriterek “DÜNÜN DENEYİMİ YARININ TEKNOLOJİSİ” anlayışıyla siz değerli müşterilere sayısız yenilikler sunmaktadır.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Bati Sitesi Mah. 2308. Cad.No:70 Gersan Sitesi 06730 Yenimahalle/ANKARA/TURKIYE

Telefon:+90 312 640 15 15 | Fax: +90 312 640 15 25 | info@calbiyik.com